Ohlasy na tábory

Vaše ohlasy na Letní prázdniny s Placírkou 2015…

Radka: Ahoj Petře, rádi bychom Ti s Alešem poděkovali za super akci. Adam byl sice unavený, ale nadšený. Moc se mu pobyt líbil. Úžasné bylo také Tvoje denní zpravodajství, máme na co navázat, když se Adama vyptáváme na detaily. Navíc bylo tak hezky napsané, že by mohlo jít klidně do tisku J. Vyřiď, prosím, poděkování ještě jednou Táně a Petře. Věříme, že příště Adam pojede zas.

Monika: Dospělácký týme – díky! Kluci byli nadšení a příště Dan na jiný tábor, než s Placírkou, nechce:) Díky, díky, díky!

Radka a Pája: Ahoj Petře, děkujeme za trenky,medaile,tričko,diplom,kamínek,bonbóny,nanuky,skvělé zážitky, chytání ryb,tréninky,zápasy…..a nejvíce za úžasný deník…..moc nás bavilo ho číst….. Bavili jsme se teď o tobě s Jirkou a Hedvikou (chodí na tebe cvičit) super hosté……a i s Pájou ….moc Tě všichni chválili….až do nebes…… Mějte se krásně….Pozdravuj Péťu,Táňu a Kubu…krásné prázdniny.

Hynek i za Janu (a hlavně za Johanku): Petře i celý týme, těšili jsme se na každou zprávu z kempu a záviděli dětem. Díky moc za všechno.

Aleš: Ahoj Petře, při čtení zpráv z kempu mě napadla souvislost s Otou Pavlem. Taky se pohyboval kolem Berounky, psal krásně, kombinoval sportovní příběhy s lidskými postřehy a ty ho už téměř doháníš :-) Texty jsou moc pěkné a zážitky dětí určitě taky. Jednou to třeba někdo skutečně knižně vydá a nabídne do celorepublikové distribuce :-) Měj se a ať se vám všem dobře na kempu daří.

Vaše ohlasy na Letní prázdniny s Placírkou 2014…

Monika: …Tomík o táboře už teď hodně mluví, a to tam ještě nebyl. Těší se na tréninky a s každým dalším tréninkem se to těšení prohlubuje. Děkujeme i za jeho hvězdičky v jeho očích:-))). Monika

Eva: Ani nevíte, milá Placírko, jak intenzivně pozitivně působíte na mé děti … :-)

Regína: Děkujeme za týden plný krásných zážitků, s jakými se Péťa vrátil. Je úžasné v dnešní době najít tak skvělý tým, jaký je vždy kolem petra pana.

Pavlína: Ještě jednou vám všem velký DÍK za trpělivost s Klárkou a Honzíkem. Obě děti jsou plné zážitků a nadšení.

Kozičtí: Za vše moc děkujeme, Ondra byl spokojený.

Iva: Máťa přijel hodně nadšený, děkujeme.

Monika: Děkujeme za krásný zážitky. Tom je unavený, ale plný dojmů:)

Radka: Ahoj Petře, moc díky za zprávu i za péči o Adama.

Zuzana: Děkujeme, Emča byla nadšená.

Radka: Ahoj Petře, ještě jednou děkuji za děti. Moc se jim na kempu líbilo. Verunka mi říkala, že dokonce více než na škole v přírodě…

Katka: Bylo to úžasného děti i pro rodiče. Děkujeme a těšíme se na další kolo.

Zdena V., recepce hotelu ASTRA: Děkujeme za Váš pobyt zde u nás, byli jste našimi milými a příjemnými hosty. Děti byly úžasné, bylo na nich vidět, že mají perfektní vedení. Žádný křik a žádné hádky, jak by se to u malých dětí předpokládalo. Máte náš obdiv ke zvládnutí této náročné práce s dětmi.

 

                                           

Vaše ohlasy na Jarní prázdiny s Placírkou 2014…

Zuzana K.: Rádi bychom Emě rezervovali místečko na letním táboře, to si prý nemůže nechat ujít. Ten jarní byl skvělý a přijela naprosto nadšená a plná zážitků. O táboře básnila všude kolem a ještě při tom stačila rozdat téměř všechna mýdlíčka a soli do koupele, které měla možnost si vlastnoručně vyrobit, z celých těch pěti dní jsme nepřišli na nic, co by se jí byť jen trochu nelíbilo, tleskám a děkujeme, že díky Vám mají děti zase o něco více úsměvů na tvářích :) Díky.


Pavlína W.:
Klárka byla strašně nadšená, že mohla přijet. Bylo to prý super. Moc vám oběma děkujeme.


Alena J.
: Bertík byl nadšený, plný nových zážitků a celou cestu domů mi vyprávěl. I my jsme spokojení, rádi, že se nám vrátil zdravý, zvládl odloučení od rodiny (což bylo asi obtížnější pro mě :-) ) a vše dobře dopadlo. Byli jsme spokojení a moc Vám děkujeme.


Blanka S.:
Určitě mám o fotoknihu zájem,  Andrea bude mít památku a my přehled, co všechno se tam dělo ( no, možná to radši ani nevědět, vzhledem k tomu, že za celý týden spotřebovala jen jedny tepláky a triko…). Doufám, že podobný týden máte v plánu na letní prázdniny, Anďa se ptala, kdy zase pojede na soustředění…


Lia:
Malý sportovec měl asi absťák po tabletu, tak si užívá. V létě prej nepojede na soustředění se svým klubem, ale s váma :)


Jana:
Děkujeme ještě jednou za krásny čas věnovaný dětem. Opět, dle očekávání, Placírka (= Vy) nezklamala a Dominik byl nadšený. (Kdybyste ho viděli, jak se hrdě koupe ve „své“ barevné soli a jak nás všechny doma chce umývat pořád jen „svým“ mýdlem :-) No a samozřejmě největším zážitkem, jak jinak, byl fotbal. Moc bychom si přáli, aby bylo takových akcí s Vámi mnohem více….


Marie H.
: Moc díky za fotky a skvěle odvedený první den! Marek – byť nefotbalista je z celého dne nadšený. Ještě jednou velké díky!!


Zuzana:
Ráda bych Vám poděkovala za atmosféru, kterou jste vytvořili na táboře s Placírkou. Emča byla nadšená z každého dne a pokaždé to nadšení mělo jinou podobu, bylo skvělé to pozorovat. Každé ráno už nemohla ani dospat a byla vzhůru už od šesti hodin a celá nedočkavá, co ji ten den zase čeká. Odpadla brzy večer téměř uprostřed líčení všech dojmů. Přeju hodně energie do dalších bezva akcí, kterých se opět rádi zúčastníme.


Aleš a Radka:
Chtěli bychom vám za Adama poděkovat, chodil domů spokojený, všechno ho bavilo a vyprávěl nám zážitky. Jsme rádi, že mají dětské kategorie na Zbraslavi dobré fotbalové zázemí, které jim umožňuje kvalitní sportovní, ale i kulturní a osobní rozvoj.


Regina:
Moc děkujeme za krásné dny, které s vámi Péťa prožil. Byl nadšený a velice spokojený. Těšíme se na další zajímavou akci.


Marek:
Moc se mi líbí, co a jak děláte.


Eva:
Jsi pro mě záruka kvality…


Monika F.:
Lukáš se už nemůže dočkat a já taky, jak bude vyprávět, co zažil ;-) . Pěkný program jste jim připravili.


Martina K.
: Budeme moc rádi, pokud budete mít chuť připravit něco pro malé fotbalisty i v létě. Díky za Vaši vytrvalost a ochotu s dětmi pracovat.


Eva J.:
Děkujeme za nabídku, Šímovi to ani říkat nebudu, protože chceme jet lyžovat…. A mohl by to bojkotovat :)


Katka:
Viktorka určitě jede na letní prázdniny s Placírkou!

 

Comments are closed