Petra

petraNarodila jsem se v roce 1990 na Slovensku, kde tenkrát můj táta, Petr, hrál fotbal. Předškolní léta jsem prožila na Moravě. Poté jsem žila v Praze, kde jsem v roce 2015 úspěšně ukončila magisterské studium na Přírodovědecké fakultě UK. A pak hurá dál do zahraničí!

Během svých vysokoškolských studií jsem v rámci projektu Národního muzea „Držíme krok“ dva roky přednášela dětem v nemocničních školách, nyní příležitostně vedu přírodovědecky zaměřené hodiny na ZŠ a jako odborná zdravotnická pomoc se účastním škol v přírodě a táborů. Od dětství ráda chodím na fotbal a fotím. Touto kombinací postupně vznikl náš rodinný fotbalový web (www.muti.cz), poté jsem si vzala na starost public relations fotbalistů SK Zbraslav (www.skzbraslav.cz), až jsem se nakonec dopracovala k Placírce.

Mám pod palcem vše, co se grafiky Placírky týče – webové stránky, fotky, první nástřel vzhledu Novin Placírka, fotoknihy, kalendáře a další fotodárky na přání. Když jsem v Česku, pomáhám tátovi trénovat malé fotbalist(k)y a organizovat tábory s Placírkou, na kterých také zajišťuji zdravotnický dozor.

Comments are closed