Přípravky SK Zbraslav

Začínáte s fotbalem? – rady a tipy rodičům začínajících fotbalistů zde

baner_zbraslav_mini final

Archiv – sezóna 2014/2015

zde

V sezóně 2014/2015 Petr vedl na Zbraslavi mladší přípravku a pro celý klub rozjel koncepci výchovy fotbalových přípravek SK Zbraslav!

Naše vize: Budujeme u dětí na Zbraslavi vztah k pohybu jako součást životního stylu a formujeme jejich mladou osobnost, vše v příjemné prostředí, v přátelské rodinné atmosféře. Děti jsou vedeny nejen k fotbalovým dovednostem, ale i ke slušnosti, úctě a přátelskému chování. Máme dobré materiální zabezpečení, zajišťujeme kvalitní tréninkové prostory a vzdělané trenéry, k dispozici je smluvní fyzioterapeut a sportovní lékař.

Kontakt: Petr Mutina, petr(a)placirka.cz, 605 263 476

Více zde: nejnovější příspěvky, základní informace ke koncepci, JAKO kolekce

slide 20140530


Archiv – sezóna 2013/2014

Minipřípravka hraje pod hlavičkou SK Zbraslav. Fotbalový oddíl klubu měl dosud nejmladší tým s označením MINI 8. Jde o mladší fotbalovou přípravku, kde kluci od šesti do osmi let už hrají svou opravdovou soutěž. Šéftrenérem je Petr Šimoníček.

Minipřípravka je tady pro děti ještě mladší, klidně od čtyř – pěti let, nebo pro ty, kdo ještě nepřišel s fotbalem do kontaktu. Minipřípravka je tady pro děti, které prostě chtějí být na hřišti. Tréninky minipřípravky budou plné her a veselé pohybové průpravy a povede je Petr Mutina (trenérská fotbalová UEFA B licence) ve spolupráci s Jirkou Valachem.

Čekají nás začátky spolupráce, orientace v prostoru, všeobecná obratnost, vztah k pohybu, překonávání sebe sama více než vzájemné měření sil. Míče máme různých velikostí, nepůjde tedy vysloveně o trénink fotbalu, přesto některá cvičení a hry budou k němu směřovat. Třeba si pak někdo fotbal zamiluje a může v něm na Zbraslavi pokračovat v týmech už čistě fotbalových přípravek. Zatím nás pravidelné víkendové zápasy nečekají, ani opravdová soutěž. Co nás čeká, je SPOUSTA LEGRACE A POHYBU.

Více zde: archiv do dubna 2014, archiv na webu SK Zbraslav

minipřípravka SKZ

 

 

Comments are closed