Vydaná čísla novin

Chceš získat některé z čísel novin Placírka? Stačí, když napíšeš jméno a adresu, kam máme výtisk pro tebe zaslat. Piš na redakce(a)placirka.cz nebo využij kontaktní formulář.

12.12.2013 – SLAVÍME PRVNÍ NAROZENINY! Placírka se na svět vyklubala přesně před rokem, 12.12.2012 ve 12 hodin 12 minut. To vznikl nápad, jak ze snů a plánů začít stavět opravdovou bábovičku a Placírku představit všem malým pražským fotbalistům a fotbalistkám. Teď má Placírka za sebou svůj první rok života. Chceme se s vámi podělit o radost, že je PLACÍRKA už 365 dní s námi. A k prvním narozeninám dnes vydáváme třetí noviny v pořadí. Placírka je takové naše rozmazlované dítě. Na stránkách v čísle se dozvíte, co všechno již dokázala. Taky se pokusíme přirovnat ji k malému človíčku. V jeho životě je první rok dobou bouřlivého rozvoje dovedností.  Podobně to má i Placírka. Více v čísle.

8.8.2013 -  Dnes vychází další výtisk novin Placírka! Když 4.4. letošního roku spatřil světlo světa nultý výtisk PLACÍRKY, zahájili jsme svůj první fotbalový ročník. Slíbili jsme malým fotbalistům a fotbalistkám přitažlivou dokumentaci začátků jejich vzrušující kariéry. Pro splnění slibu jsme dělali maximum. Každý víkend jsme objížděli pražské stadiony. Fotili jsme v zimě, v horku, v mokru i v suchu, pořád ale natěšeni, že vidíme rytířské souboje, povedené akce, krásné střely, góly, nové finty nebo úžasné zákroky brankářů. Denně jsme aktualizovali stránky PLACÍRKY. A teď, před podzimní sezónou, vydáváme malé ohlédnutí za tou předešlou ve formě nového čísla novin.

4.4.2013 – Vydáváme NOVINY! Historicky první číslo PLACÍRKY dnes vyjíždí z tiskárny! Je zdarma a počínaje zítřkem budeme noviny pro všechny malé pražské fotbalisty rozdávat na hřištích. Můžeš si o noviny i napsat do redakce. Stačí, když uvedeš celé jméno, věk, klub, za který hraješ a adresu, kam chceš číslo doručit. Těšíme se, že se ti noviny budou líbit. A budeme rádi, když o nich řekneš i kámošům.

28.6.2013 – Dnes skončil školní rok. U této příležitosti vydala Placírka svůj tištěný speciál. Číslo pro moje všechny páťáky z 5.C. Hezké prázdniny. Všem školou povinným.

Něco navíc… Placírka pravidelně připravuje pro SK Zbraslav předzápasový bulletin. Ukázka naší práce je zde, přehled všech našich novin zde.

Comments are closed