Tábory a kempy

KEMPY, TÁBORY S PLACÍRKOU jsou pro všechny děti od šesti do jedenácti let. Pečlivě vybíráme místa a termíny, kam a kdy pojedeme, cílem není fotbalový dril, více jde o pohyb, zážitky, spolupráci a pohodu v týmu. Vytváříme bezpečné prostředí a rodinnou atmosféru s přitažlivým programem pod vedením zkušeného týmu vedoucích. Sledujte naší nabídku!

Letní kempy 2016 – více zde

Jarní prázdniny 2016 – více zde

Letní prázdniny 2015 

více zde

Jarní prázdniny 22.-26.2.2015

nalepka_PF2015_Placirka 11 400

Rádi se vracíme se do známého prostředí. Sportovní centrum v Brandýse nám poskytuje vše, co k prima prázdninám potřebujeme. Takže s malými fotbalistkami a fotbalisty znovu hopsa hejsa do Brandejsa na kemp! Všechny informace a přihláška zde.

 

.

 

 

Podzimní prázdniny 26.-29.10.2014 

baner_PodzimniPrazdniny 200Taky to nemám rád. Sotva skončí letní prázdniny, sotva začne škola, hned nabízet program na prázdniny podzimní. Ale když to o možnosti nenapíšu nebo neřeknu, těžko o tom můžete přemýšlet:) Takže co nás čeká? Čtěte zde

 

 

.

Prázdninový program Placírky

Sledujete, co se děje na MS v Brazílii? Bez čeho se moderní fotbalista neobejde? Pro děti od šesti let připravujeme na všední prázdninové dny zajímavý program. Budeme se věnovat individuálním fotbalovým dovednostem, důraz bude kladen na trénink s míčem, na maximální počet doteků, na trénink obou nohou, na rozvoj koordinace a obratnosti, na zdokonalování fotbalového umu formou neustálých opakování. To vše na malém prostoru s cílem zlepšovat individuální šikovnost hráčů, kteří pak po prázdninách naskočí do týmové přípravy svých klubů. Jak bylo – čtěte zde

Kemp s Placírkou  - finální info zde

Letní prázdniny 6.-11.7.2014

baner letoTak máme vybráno! Letní prázdniny s Placírkou proběhnou v tichém a klidném prostředí kladenských lesů v Srbech nedaleko Kladna. Naší základnou bude hotel Astra. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází Turyňský rybník, který je největší ve Středočeském kraji a je vyhledávaným centrem odpočinku. Okolní lesy lákají k výletům.

S našimi účastníky si samozřejmě užijeme i krásný fotbalový pažit. Celý týden budeme navíc cvrnkat kuličky! V areálu je totiž opravdivé klubové kuličkové hřiště! A budeme JAKO sehraný tým vypadat už od prvního dne. To každý účastník dostane kempové tričko JAKO s logem kempu, číslem dle vlastního přání a se jménem nebo přezdívkou.

Jaký program budou mít ve druhém červencovém týdnu letních prázdnin vaše děti? Pokud chtějí jet s nám, pak nám, prosím, zašlete vyplněnou, naskenovanou přihlášku na mail petr(a)placirka.cz. Originál předejte vedoucím akce během nedělního srazu.

Více zde: podrobné informace, přihláška

Důležité dokumenty: finalní info - posudek lékařeseznam věcílist účastníka

KEMP OBSAZEN!partner kemputopline1logo

Letní kemp s Placírkou (6.-11.7.2014) je dva měsíce před jeho zahájením obsazen! Těšíme se z toho! Děkujeme vám za důvěru a gratulujeme vám, že jste se rozhodli včas. Umíme zajistit nejlepší přístup i pro další zájemce, rozhodli jsme se posílit tým dospělých a navýšit kapacitu účastníků ve stejném termínu.  Stále tak existuje možnost dostat se na letní kemp s Placírkou. Základní cena pobytu je nyní 5 500 Kč (10% sleva z této ceny pro Rytíře Placírky a členky Dívčí fotbalové školičky je stále v platnosti) – a počet nových míst omezen na deset. Platí pro nově přihlášené po termínu 15.4.2014. A nebojte – pro všechny přihlášky evidované do tohoto termínu garantujeme původní cenu, kterou jste v přihlášce podepsali!

Jarní prázdniny 16.-21.2.2014

baner jaro 2014S našimi báječnými malými účastníky jsme během pobytu mimo jiné dvacetkrát vyšlapali na Petřínskou rozhlednu! Bydleli jsme v nejvyšším patře brandýského Sportcentra, téměř sto schodů vedlo do jídelny, do bazénu ještě více, navíc jsme dvakrát denně trénovali. Našlapali jsme přes šest tisíc schodů! Nabízí se přepočet na známou mladší sestru Eiffelovy věže. Kromě sportu a pohybu jsme měli soukromou prohlídku zámeckých komnat, speciální představení v kině, viděli jsme Labe, vyráběli šperky, mýdla a barevné soli, také fandili českým hokejistům.

Více zde.

Podzimní prázdiny 28.-30.10.2013

… se povedly! Příměstký tábor v Praze v Lipencích a na Zbraslavi byl plný fotbalu a dalšího dovádění, taky jsme si nenechali ujít návštěvu radotínského kina a hraní společenských her. Více zde.

Comments are closed