Naše pravidla


HŘIŠTĚ

Hřištěm pro PLACÍRKU je celá Praha. PLACÍRKA píše o tobě a všech nejmladších talentech od pěti do dvanácti let, kteří hrají v Praze. PLACÍRKA tomuto prostředí rozumí. Chce ti umožnit rychlý a snadný přístup k obrázkům, článkům, tabulkám, rozhovorům, příběhům, anketám a radám, a to ze všech hřišť v Praze. PLACÍRKA chce pro tebe vytvořit další hřiště, kam si můžeš chodit hrát. Sdílet na něm své zážitky a úspěchy. A ani tě z toho nebudou bolet nohy.


GÓL

Kvůli gólům se fotbal hraje. PLACÍRKA považuje za gól, tedy za největší odměnu, když se ti bude líbit, budeš se na ni těšit, rád se k ní vracet a řekneš o ní svým kamarádům.


FANOUŠEK

PLACÍRKA fandí fotbalu! Všem hráčům. PLACÍRKU nezajímá, kdo za koho hraje. Je vždy na tvé straně.


OFSAJD

Ve fotbalových pravidlech je to postavení mimo hru. Pro PLACÍRKU jsou v ofsajdu ty věci, které nejsou fér. PLACÍRKA bojuje horlivě, ale neklade soupeřům překážky, které nejsou fér. Nedělá nic, co poškozuje dobré jméno PLACÍRKY, tebe, fotbalu nebo klubů.


FAIR PLAY

PLACÍRKA hraje fér a uznává sílu soupeře. Chová se k tobě tak, jak si přeje, aby ses choval ty k PLACÍRCE.  Plní, co slíbí. Hraje slušně, ale s maximálním úsilím. Vyhýbá se konfliktům. PLACÍRKA věří, že vítězí zdravý rozum. Když udělá chybu, omluví se a poučí se, aby se příště chyba nestala. PLACÍRKA se chová hezky k lidem i k přírodě.


VÝSLEDEK

Když zápas skončí, je jasný výsledek. PLACÍRKA na něj kouká z různých úhlů pohledu. PLACÍRKA ví, jak porážka bolí. I prohrát se dá se vztyčenou hlavou, určitě i při porážce se něco povede. A hlavně, zítra je taky den a čekají tě další zápasy.


RESPEKT

PLACÍRCE záleží na dobrých vztazích. Kluci i holky, malí nebo velcí, tlustí i tencí, brejlatí i bez brejlí, bílí nebo černí, každý si zaslouží respekt a uznání, každý je jedinečný. Proto se měj rád. Máš svou hodnotu a kvalitu. Jsi lepší, než jsi byl včera a zítra budeš lepší, než jsi dnes. Můžeš vyhrát, i když nikoho neporazíš.


KÁMARÁD

PLACÍRKA chce být tvůj kámoš, tvůj nejlepší zdroj informací o fotbalu ve tvé kategorii, chce je pro tebe uspořádat a zpřístupnit ti je na jediném místě. O velkých klucích s míčem u nohy se píše všude. V PLACÍRCE se dočteš o sobě hned. Nemusíš čekat, až vyrosteš a objevíš se v novinách nebo na webu. PLACÍRKA je nejlepším webem a novinami pro tebe, denně tě chce něčím nadchnout. A chce být každý den lepší. Chce dosáhnout, aby ses zasmál, pobavil, poučil a našel si vše, co potřebuješ.

Comments are closed