Tajemství o Placírce

Chceš prozradit tajemství? To my jsme PLACÍRKA! Jsme uchvácení fotbalem a nadšení z toho, co děláme. Žereme PLACÍRKU i s navijákem! Žereme, to co děláme. To, co žereme, děláme. Stejně jako ty, když tě něco fakt baví! Každé ráno se těšíme, hned po probuzení už přemýšlíme, kdo s kým dneska hraje, kam se pojedeme podívat, o čem budeme psát, co máme o fotbale v poště, v čem může být PLACÍRKA lepší, než byla včera. Celý den pak myslíme na fotbal, na PLACÍRKU, píšeme PLACÍRKU, mluvíme o PLACÍRCE, děláme PLACÍRKU až do večera. Když pak usínáme, máme u postele papír a tužku. Když se v noci probudíme, máme nápad pro PLACÍRKU, hned si ho zapíšeme, abychom jej do rána nezapomněli.

Každou buňkou svého těla jsme PLACÍRKA! Fotbalista má prý místo hlavy balon. Neříkají to taky někdy o tobě? My máme míč místo každé buňky těla. Hoříme nadšením z toho, že píšeme pro tebe a že z toho budeš mít radost. A těšíme se, že svým nadšením zapálíme všechny kolem sebe, že zapálíme i tebe. Víme, že to má smysl. Jsme hrdí na to, co děláme, protože to děláme rádi, nejlépe, jak umíme, a protože to děláme pro tebe. Chceme, aby PLACÍRKA překonávala tvá očekávání a byla pro tebe velkým zážitkem.

Milujeme PLACÍRKU! Je o fotbale. PLACÍRKA je hra. Hrajeme ji s tebou. Nejen, když je hezky, ale i v dešti, ve sněhu, na blátě, ve vodě nebo v horku. Nečekáme na dobré podmínky. Hrajeme pořád. Jako ty. A jezdíme u toho po zadku. Chceme být v základní sestavě. Ve tvé základní sestavě. Vždy na hřišti, vždy v akci, vždy nejlepší. Jako ty. Celou svou pozorností jsme zaměření na fotbal, celou svou pozorností jsme zaměření na tebe. Na tvé výkony, na tvůj tým, na tvé výsledky, na tvé úspěchy a na tvé radosti z fotbalu.

Jsme nenasytně zvědaví! Chceme o všem vědět a o všem pro tebe napsat. Neustále se snažíme PLACÍRKU rozšiřovat a zkvalitňovat. Jsme připravení ti naslouchat, abychom mohli PLACÍRKU pořád zlepšovat. Máš tady prostor pro své názory. Zajímají nás. PLACÍRKA je pro tebe otevřená jako dveře dokořán. Vztah s tebou je pro nás důležitý. Všechno je možné. Nemožné trvá jen o trochu déle.

PLACÍRKA je prostě úžasná!

Petr a Petra

Comments are closed