Náš tým

Více zde: kontaktní informace, reference

Petr

petrAhoj, jmenuji se Petr Mutina, narodil jsem se v minulém století. Jsem kreativní snílek s ekonomickým vzděláním, s novinářskou i manažerskou praxí. Jsem otevřený, komunikativní a důsledný. Mým životním koníčkem je fotbal (aktivní hráčská kariéra, trenérská licence UEFA B). V současnosti se věnuji Placírce, učím na ZŠ v Lipencích, vedu balanční cvičení na Zbraslavi a jsem studentem Pedagogické fakulty UK v Praze. Těším se z toho, co dělám! Více zde.

Petra

petraNarodila jsem se v roce 1990 na Slovensku, kde tenkrát můj táta, Petr, hrál fotbal. Předškolní léta jsem prožila na Moravě. Poté jsem žila v Praze, kde jsem v roce 2015 úspěšně ukončila magisterské studium na Přírodovědecké fakultě UK. A pak hurá dál do zahraničí! Mám pod palcem vše, co se grafiky Placírky týče – webové stránky, fotky, první nástřel vzhledu Novin Placírka, fotoknihy, kalendáře a další fotodárky na přání. Tátovi pomáhám trénovat malé fotbalist(k)y a organizovat tábory s Placírkou, na kterých také zajišťuji zdravotnický dozor. Více zde.

Jakub

DSC_7522Mladší brácha Petry začal chodit na fotbal dříve než do školy. Od přípravky do dorostu byl hráčem FK Motorlet, rok hostoval v Libuši, v žákovských a mládežnických kategoriích (fotogalerie) odehrál na pětistovku zápasů, odkroutil si téměř dvě tisícovky tréninků. Pak přestoupil k dospělým na Zbraslav, se kterou hrál přebor Prahy. Kvůli studiu medicíny na pražské UK fotbalovou kariéru přerušil. Takže v současnosti, pokud vystrčí hlavu z učebnic, stíhá studentskou ligu a trénovat holky v naší dívčí fotbalové školičce.

Táňa

DSC_76081S červeným diplomem vystudovala učitelství pro 1. stupeň ZŠ na Pedagogické fakultě UK v Praze. Za svou diplomovou práci získala 1. místo v soutěži vysokoškoláků SVOČ za rok 2015, což byl start k další spolupráci s fakultou na poli didaktiky matematiky. Táňa učí děti na zbraslavské základce a působí jako lektorka H-MAT. Díky své každodenní práci s dětmi působí v Placírce v roli pedagogického a přímo mateřského dozoru na trénincích i na kempech. Vyslechne, pohladí i poradí, a v kopačkách se občas ocitá i v roli asistenta trenéra.

                                           

A taky máme skvělé kamarády, fanoušky a spolupracovníky!

Více v poděkování za rok 2013!

 

Comments are closed