Reference

Děláme svou práci s dětmi s láskou a nadšením. Těší nás, že se vám to líbí. A děkujeme za vaše ohlasy, dávají nám energii realizovat nové nápady.     

Radka: …pokaždé, když Vás vidím, jste obklopen dětmi. Napadlo mě, že se něco přiučím.    

         

 Vaše ohlasy na Dívčí fotbalovou školičku:

Katka: Petře, díky hlavně Tobě… nebýt Tebe, tak nic z toho se nestalo, nevzniklo, nebylo. Těšíme se na další akce co budou, vzniknou atd.

Altmanovi: Děkujeme nejen za včerejšek, ale za celý fotbalový rok. Bylo to moc fajn a už se těšíme na září na fotbal. Krásné léto a prázdniny přejí Altíci.

Jana: Diky moc za vse, co pro deti delas.

                                    

 Vaše ohlasy na naše působení na SK Zbraslav:

Pavla: Ahoj Petře, děkuji ti za všechnu tvou práci a energii, kterou jsi věnoval malým zbraslavským fotbalistům a konkrétně našemu Jirkovi.  Podle mého názoru jsi fotbalu na Zbraslavi velmi pomohl, ledy se pohnuly, přišly změny k lepšímu, kluci jsou stmeleni ve svých týmech, dresy a tašky v klubových barvách týmového ducha ještě více podporují, v trénincích je řád a noví trenéři se od tebe měli co naučit. Vnesl jsi do rutiny nové prvky a nápady, bohužel, někteří tvou práci ocenili  později, škoda. Přeji ti za celou naši rodinu hodně úspěchů a radosti ve všem co děláš a dělat budeš.

Aleš: Ahoj Petře, mně se nejvíc líbilo, jak se ti podařilo nastartovat mladší přípravku z podzimního pomalého rozjezdu do současné situace.Co vím, tak plno rodičů nevěřilo nové koncepci a nyní je to po necelém roce tak, že naopak litují tvého ukončení spolupráce u týmu. Nás to samozřejmě taky moc mrzí, viděli jsme, jak velkou dynamiku tvoje působení mělo. Velmi cenný je i všestranný přístup k rozvoji dětí, proto posíláme Adama na kempy s Placírkou aj. Rádi jsme četli i tvoje rychle zpracované komentáře ze zápasům a akcí a prohlíželi fotoreportáže Táni. To nevím, jestli dokáže někdo nahradit…to není jen tak, chce to zkušenosti a chuť psát a pozitivně působit. Zpětně vidím, jak důležité je to i pro vytváření dobré týmové nálady. I v tomto by se mělo pokračovat a navázat na letošní zvyky.

Eva: Petře, gratuluju ke stříbrnému turnaji a opravdu velmi lituji, že u malých fotbalistů končíš..  Těšila jsem se, že k tobě bude chodit náš Matouš… A taky jsem velmi ráda četla tvé články na webu…

Sandra a Tomáš: Děkujeme za pěkné fotky. Děkujeme za péči a pozornost, jakou dětem věnujete.

Eva: Děkuju Petře, že díky tobě bude mít celá organizace fotbalu dlouhodobou koncepci…

                                     

Vaše ohlasy na nedělní běhání s Placírkou:

Miriam a Niki: …dnešní běhání bylo zábavné, je fajn vypadnout v neděli dopoledne z domu. Určitě se rády častěji přidáme.

                                    

Vaše ohlasy na Běhání – atletika s Radkou:

Jana M.: My děkujeme také za pomoc a krásnou práci s dětma.

                                    

Vaše ohlasy na naše noviny Placírka:

Jan: …je to fakt poutavé, přímo z toho tryská pozitivní energie a zaujetí pro věc :-)

 

Vaše ohlasy na výstavu fotek Dívčí fotbalové školičky 5.-31.5.2014:

Katka: …tak to je úúúúúúúúúúúúúúžasné!


Miriam:
…dík za Tvé nápady, ta vernisáž je skvělá!


Pavlína:
…máte skvělé nápady, díky!


Oťas:
…vy jste fakt neskutečný, úžasný. Ať se Vám to hezky vydaří.


Zuzana:
…vize je jako obvykle skvělá, už se těšíme. :-)

Vaše ohlasy na Klub smíchu PP:

Květa: …i nám s Vámi bylo skvěle a celý zbytek dne jsme se doslova řehtali a vymýšleli jsme různé skopičiny. Překvapily mě holčičky – vzorňušky, které se nestyděly a hodinu s Vámi si užívaly.


Petuka:
…setkání bylo super, měla jsem takovou chvilku, že jsem nutně potřebovala vysmát se sama sobě, tomu co prožívám, tomu jak to někdy člověk bere vážně. Díky za radost, co prožíváš.


Milan:
…díky za takovou událost. Zprvu se mi tam nechtělo. Tušil jsem, že mi bude trapně a budu to muset prošťouchnout. Tady to nakonec nebylo. Bylo to fajn od začátku.  Cvičení na bránici se daj dělat různý… a cvičení smíchu byla hodně zábavná varianta. Děkuji. Těším se na příště.


Radka a Jíťa:
…páteční večer byl jedním slovem SUPER. Tlačenice v autobuse, proměna ve zvířátka a indiánský pokřik HU HU HA HA………nám propotil trička mnohem více jak hodina ve fitku  :-) ). Toto jsme nečekaly.  Bolelo nás nejen břicho, ale celý člověk. Velké díky, přejeme krásný den a smějeme se společně s Tebou.


Jana:
…zabřichopopadání jsem si užila. Cestou domů jsem cítila bránici a říkala si, že pro mě to je spíše bránicopopadání. I když to tak nemuselo vypadat, cvičila jsem na plné pecky, ale ve svých mezích :-) Já se smát víc fakt potřebuju. Tak díky, a ráda přijdu zas!


David:
…rozhodně se mnou příště počítej, protože příště to společně roztočíme ještě víc.

Sokol Cholupice (Facebook, 16.12.2013): Díky oběma P+P za krásné fotky, fotoknihy, kalendáře a také příjemné společné chvíle. Odpočiňte, naberte sil a vůbec užijte si vánoční pohody. Už teď se na Vás oba těšíme v příštím roce v Cholupicích. Ještě jednou moc díky a do roku dva přejeme Placírce všechno nejlepší!!!

Placírka: Děkujeme za přání a přízeň! I vám všem vinšujeme bezva pohodu! Ahoj P+P                       

Comments are closed