ABC Braník – Placírka 3:1

V zápase dívčích přípravek. Pátým rokem máme fotbalovou školičku, možná, že tohle je vůbec první výsledek, který se na našich stránkách objeví. Proč? Předcházející porážky jsme balili do vatičky. Hledali jsme, co se povedlo, tutlali, co se nepovedlo. To ne, že to odteď už bude jinak. Pořád budeme koukat spíše na to dobré. Ale poslední květnovou sobotu se na trávě v Bráníku povedlo všechno! Počasí. Hra. I výsledek. Přes porážku naše holčičky držely s domácím týmem krok. Vzaly si slova trenéra Kuby k srdci, snažily se dodržet taktiku, kterou si vyzkoušely na tréninku. Že holky v obraně brání, že holky v útoku střílí, že středopolařky běhají jako utržený vagón všude. A když k tomu všemu měly za zády v brance Lucku, která byla téměř k nepřekonání, žasli rodiče, kde že jsme takovou partu sehnali. Hej, lidi, to je ta naše parta! To jsou ty naše holčičky! A tohle byla paráda!

Domácí ABC Braník je partnerským klubem SK Slavia Praha a má šikovnou dívčí přípravku pod vedením Simony Necidové. Po dvou měsících jsme se na hřišti znovu potkali a obě strany mohly být s předvedenou hrou spokojené.

Hrálo se 2 x 25 minut, pyšní jsme v nich byli na naše nejstarší fotbalistky Háňu, Viki, Adélku, Lucku, Kamilu, které doplnily Míša s Verčou a dvě z nejmladší líhně Nelča s Domčou. Gól dala Adélka (a všechny ostatní se o to celou dobu snažily :) .

Tak zase příště, holky. Tohle bylo fajn. Jsme na vás pyšní!

A ještě jedna galerie – fotí Honza Burša :)

DSC_0375

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>